logo firmy a-stěhování.cz

Jsme pro vás na telefonu denně od 8:00 do 23:00.
Pracujeme i o víkendu.

STĚHUJEME PŘES 25 LET

STĚHUJEME PŘES 25 LET

STĚHUJEME PŘES 25 LET

Stěhování těžkých břemen

Firma A-Stěhování s.r.o. nabízí více než 20 let zkušeností při stěhování těžkých kusů nábytku,klavírů a pianin,kotlů, trezorů, soch, serverů, kopírek, chladících zařízení,nejrůznějších strojů a dalších nadměrných a těžkých předmětů.

Profesionální stěhovací vybavení a proškolený tým zaměstnanců zajistí bezproblémový průběh stěhování břemen i do hůře přístupných míst a při logisticky náročném stěhování.

Veškeré stěhované předměty jsou pojištěné do výše 5 milionů korun,pojištění lze po dohodě navýšit v rámci stěhování,nicméně všechny předměty pečlivě zabalíme,aby nedošlo k jejich poškození.Ušetřete bolavá záda a přenechte svá těžká břemena profesionálům.Ozvěte se nám a nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Naši speciálně vyškolení pracovníci pomocí stěhovacích křížů a popruhů vynesou těžké předměty, případně je podle potřeby spustí pomocí lan a dalšího náčiní.Díky tomuto vybavení si poradíme s většinou břemen i ve velmi obtížných podmínkách.Popřípadě použijeme při takto náročném stěhování  vysokozvižnou plošinu či jeřáb.

Jak probíhá příprava před stěhováním:

 Bezplatná návštěva technika – cílem návštěvy technika je získat přehled o stěhovaném objemu kancelářské techniky,nábytku,trezorů apod. aby bylo možné stanovit přesnou cenu.Důležité je i zjištění místních podmínek pro stěhování patra přítomnost výtahu, vše je dost důležité pro výpočet cenové rozvahy.

Technik Vám při této prohlídce zodpoví veškeré dotazy, poskytne důležité rady a úplné informace o průběhu stěhovacích prací.Na základě prohlídky Vám následně zašleme rozpočet Vašeho stěhování s uvedením ceny.Rozpočet stěhování obsahující harmonogram stěhování, navrhovaný systém označování jednotlivých kusů nábytku a dalších věcí.

Zapůjčení kartonů a boxů na šaty:

kartony vám rádi zapůjčíme a to zcela zdarma, šatní boxy za poplatek 100,- CZK/ks.Použít samozřejmě můžete i vlastní kartony či přepravky. V rámci prohlídky technik kvalifikovaně odhadne optimální množství kartonů či šatních boxů, které budou na zabalení obsahu nábytku a dalších věcí potřebné. Tento počet Vám bude spolu s dalším balicím materiálem dovezen v termínu v jakém si budete přát.Příprava nábytku a dalšího vybavení (demontáž, balení) -Nejčastěji bývají přípravné práce (demontáž nábytku, odmontování a zabalení nábytku a vybavení, odpojení různých spotřebičů od složitějších systémů domácího kina přes např. myčku, pračku a pod.) provedeny na počátku stěhování v den stěhování.

Chcete-li však v den stěhování zkrátit čas stěhování, je možné přípravné práce provést s předstihem (např. den před vlastním stěhováním). Veškeré přípravné práce odborně provedou naši pracovníci – důkladně zabezpečí proti poškození – zafixování nepevných částí, odborná demontáž, zabalení do protinárazové bublinkové fólie.Ve vozidle je pak nábytek při nakládce dále zabalen do ochranných dek.

Zvláštní péče je věnována ochraně počítačů, tiskáren, kopírek a další technice.Samozřejmostí je opětovná odborná montáž na místě vykládky. Přípravné práce samozřejmě můžete uskutečnit i vlastními silami – v tom případěVám rádi pomůžeme praktickými radami. Označování nábytku a dalšího vybavení – je zcela nezbytné zvlášť když se jedná o stěhování středního a většího rozsahu (nad 5 místností) nebo velké firmy.

Aby nevznikaly zmatky a zbytečně jste po stěhování nestrávili spoustu času hledáním různých věcí, je nutné přijmout systém díky kterému bude vše snadno a rychle nalezeno.Každá krabice, která je označena i každý kus nábytku i přepravní box či papírový karton číslicí apod.Díky tomu pak budou kusy nábytku rozmístěny dle plánku do určených místností na přesně určené místo.Díky tomu se ušetří spousta času a odpadne tím i řada zbytečných starostí.Místa pro parkování vozidel, informace pro okolí – doporučujeme po domluvě s místními úřady s předstihem rezervovat místo pro parkování 1 nákladního vozidla (na místě nakládky i vykládky cca 3 osobní vozy).

Stěhování těžkých břemen:

těžká břemena jako jsou stroje ,trezory, piána, kopírovací stroje, mapové skříně apod. stěhujeme pomocí vhodných manipulačních prostředků.Výhodná je osobní bezplatná obhlídka přímo na místě.Jak stěhování probíhá Nakládka – ve sjednaném termínu se na místo dostaví naši stěhováci s vozidlem. Stěhované věci jsou nakládány v pořadí dle plánu tak, aby stěhování bylo co nejefektivnější. Pro stěhování jsou používána vozidla se skříňovou nástavbou vybavená upínacími systémy, vozíky, dekami, různými fóliemi, lepicí páskou, sadou nářadí atd. Nábytek a další stěhované předměty je ve vozidle dále probalován dalšími dekami.

Vykládka – dle harmonogramu probíhá i vykládka převážených předmětů.Vše je rozmisťováno dle připraveného plánku nebo dle instrukcí odpovědné osoby. Jednotlivé kusy nábytku a další vybavení – vše je přesně rozestavěno tak, aby jste již s ničím nemuseli manipulovat.Nábytek, který byl na místě nakládky rozmontován, je zde opět smontován a umístěn na své místo.

Kroky po stěhování Po stěhování – jsou veškeré obaly a další materiály našimi pracovníky posbírány a odvezeny k ekologické likvidaci. Díky tomu Vám odpadnou starosti kam s odpady po stěhování.

Závěrečná prohlídka – manažer stěhování společně se zákazníkem prohlédne po ukončení všech stěhovacích prací, že je vše tak, jak bylo ujednáno vše je na svých místech a v původním stavu bez poškození.