logo firmy a-stěhování.cz

Jsme pro vás na telefonu denně od 8:00 do 23:00.
Pracujeme i o víkendu.

STĚHUJEME PŘES 25 LET

STĚHUJEME PŘES 25 LET

STĚHUJEME PŘES 25 LET

Stěhování střední Čechy

Stěhování není jen Praha a ČR, toho jsme si dobře vědomi a proto nabízíme naše kompletní stěhovací služby i ve středních čechách.Kromě Prahy, tak nabízíme například stěhování ve městech Říčany, Beroun, Kladno, ve kterých nás můžete navštívit přímo na našich pobočkách.Samozřejmě se neomezujeme pouze na tato města a stěhujeme opravdu celé střední Čechy po celé ČR a do zahraničí.V případě zájmu a domluvy nabízíme stěhování i v dalších krajích a dokonce i do zahraničí.Neváhejte nás s jakýmkoliv dotazem kontaktovat a my se vám budeme snažit vyjít co nejsrdečněji vstříc.

Pokud však hledáte stěhování přímo v Praze, doporučujeme přejít na naši stránku levné stěhování Praha.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Stěhování KLADNO

Pro stěhování v Kladně nás kontaktujte na následující adrese Huťská 251, Kladno nebo na telefonním čísle +420 720 581 854.

Stěhování BEROUN

Pro stěhování v Berouně nás kontaktujte na následující adrese Karla Čapka 1920,Beroun nebo na telefonním čísle +420 720 581 854.

Stěhování ŘÍČANY

Pro stěhování v Říčanech nás kontaktujte na následující adrese Gorkého 9, Říčany u Prahy nebo na telefonním čísle +420 720 581 854.

Stěhování Střední  čechy

Hledáte řešení, jak se co nejrychleji a bez zbytečných komplikací přestěhovat?Nemáte se stěhováním nebo vyklízením zkušenosti, obraťte se na naší firmu A-Stěhování s.r.o.Nabízíme Vám své profesionální stěhovací a vyklízecí služby za rozumné ceny.Vaši poptávku vyřídíme ihned a stěhování zrealizujeme k Vaší maximální spokojenosti co nejdříve.

Naše společnost firma A-Stěhování s.r.o. má se stěhováním a vyklízením bohaté zkušenosti.Svěřte vše do našich rukou.Naši pracovníci se Vám postarají o balení i vybalení Vašich věcí.Vaše stěhování i vyklízení zajistíme rychle a naprosto profesionálně, bez starostí a závad.

Naše stěhovací firma je silná stabilní společnost, která na trhu působí již více než 25 let. Po celou dobu poskytujeme našim klientům kvalitní služby založené na osobním přístupu, dlouholetých zkušenostech a odborných znalostech.

Předmětem naší činnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti stěhování, a to převážně v okolí Prahy, Středních Čech, ČR a do zahraničí. Zajišťujeme seriózní stěhování kanceláří, bytů, rodinných domů, hotelů i komerčních objektů.Naším cílem je poskytnout klientům odborný a profesionální servis při stěhování. Velký důraz klademe na korektnost a slušnost, která je pro nás při jednání s klienty zásadní.

Stěhování Kladno , Beroun , Říčany.

Poptáváte levné a profesionální stěhování nábytku v Kladně, Berouně, Říčanech a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby zajistí. Vaše domácnosti stěhujeme nejen v Kladně , Berouně , Říčanech ale v celém jeho okolí.

A –Stěhování s.r.o. Vám zajistí za přehledné a jasně dané ceny ty nejkvalitnější stěhovací služby na našem trhu. Realizujeme malé i velké zakázky z oboru stěhování. Zajišťujeme stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, ale i stěhování firmy či stěhování skladů. Stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme hotely, stěhujeme jídelny, stěhujeme prodejny a obchody. Zajišťujeme kompletní stěhovací procesy při stěhování úřadů, škol, školek, salónů či fitness center. Pro přepravu a manipulaci s nadměrnými náklady používáme speciální techniku. Přemístíme pianina i klavíry, sochy, umělecké předměty i exponáty, strojní zařízení.

Vždy je dobré se informovat, co je v ceně služby, kterou si platíte, a s čím už počítat nemáte. Rozsah poskytovaných služeb se totiž velmi liší. Logickým základem je poskytnutí automobilu a řidiče. Vše další již může být za příplatek. Pověření pracovníci, kteří budou stěhovat váš nábytek, jsou za příplatek v každém případě, pokud je firma již nenabízí v základu s tím, že pouze auto s řidičem vám neposkytne.

Součástí stěhování jsou i obalové materiály. Krabice, přepravky či boxy a materiál, kterým předměty obalíte, aby se nepoškodily. Využít můžete staré známé krabice od banánů, které za úsměv dostanete v každém supermarketu. Komu ale tato varianta nevyhovuje, může využít nabídky stěhovací firmy. Opět platí, že některé společnosti poskytnou obalový materiál k zapůjčení bezplatně. Jinde vám krabice půjčí za menší poplatek. Ten se při zapůjčení pohybuje okolo desetikoruny a při zakoupení se s cenou za jednu krabici vejdete do 50 Kč.

Ceny stěhování na klíč jsou však vysoce variabilní. Závisí na výměře stěhovaného bytu, počtu místností, vzdálenosti a dalších faktorech. Firmy vám však na vyžádání vždy ochotně udělají kalkulaci.

cs_CZCzech