logo firmy a-stěhování.cz

Jsme pro vás na telefonu denně od 8:00 do 23:00.
Pracujeme i o víkendu.

STĚHUJEME PŘES 25 LET

STĚHUJEME PŘES 25 LET

STĚHUJEME PŘES 25 LET

Stěhování firmy

Nabízíme profesionální stěhování firem a vyklízecí služby za rozumné ceny. Vše zajistíme rychle a naprosto profesionálně tak, abyste v ideálním případě nemuseli ani přerušit činnost vaší firmy. Pokud nechcete stěhovat za chodu firmy, přestěhujeme vás večer po práci nebo během noci a to rychle a efektivně. Večer odejdete a ráno jen přijdete doslova na nové pracovní místo. Naše služby jsme pro vás schopni realizovat i o víkendech a svátcích.

Rozsah stěhování

Vše záleží na okolnostech a rozsahu stěhování vaší firmy. Náš technik pro vás zdarma a nezávazně předem posoudí dobu stěhování, určí vhodný počet vozidel, pracovníků a množství obalového materiálu a vypracuje cenovou nabídku. Stěhování může probíhat i na etapy nebo v době běžného chodu firmy. Přizpůsobíme se vašim možnostem. Pro stěhování firmy jsme schopni zajistit libovolný počet stěhovacích aut a pracovní síly a to tak, aby stěhování proběhlo za co nejkratší dobu a k vaší plné spokojenosti.

Stěhování firmy s profesionální péčí

V případě potřeby pro vás rádi zajistíme vyklizení kanceláří a komerčních prostor s následným odvozem na sběrný dvůr.

Přepravovaný nábytek, zařízení a další předměty jsou u nás zároveň plně pojištěné. Naší snahou je vše pečlivě zabalit tak, aby při stěhování k žádným nechtěným škodám nedošlo a váš přesun do nových prostor mohl proběhnout bez sebemenších závad. V rámci stěhování pro firmy nabízíme i zdarma zapůjčení přepravek a krabic.

Příprava před stěhováním – bezplatná návštěva technika

Cílem návštěvy technika je získat přehled o stěhovaném objemu kancelářské techniky, nábytku, trezorů a dalších předmětů, aby bylo možné stanovit přesnou cenu. Důležité je i zjištění místních podmínek pro stěhování jako je patro nebo přítomnost výtahu. Všechny tyto faktory bereme v potaz pro výpočet cenové rozvahy.

Technik vám při této prohlídce zodpoví veškeré dotazy, poskytne důležité rady a úplné informace o průběhu stěhovacích prací. Na základě prohlídky vám následně zašleme kalkulaci vašeho stěhování včetně harmonogramu stěhování, navrhovaného systému označování jednotlivých kusů nábytku a dalších podrobností.

Zapůjčení kartonů

Kartony vám pro stěhování firmy rádi zapůjčíme a to zcela zdarma. Použít samozřejmě můžete i vlastní kartony či přepravky. V rámci prohlídky technik kvalifikovaně odhadne optimální množství kartonů, které budou na zabalení obsahu nábytku a dalších věcí potřebné. Tento počet vám bude spolu s dalším balicím materiálem dovezen v termínu, jaký si budete přát.

Příprava nábytku a dalšího vybavení (demontáž, balení)

Nejčastěji bývají přípravné práce při stěhování firmy (demontáž nábytku, odmontování, zabalení nábytku, odpojení různých spotřebičů od složitějších systémů domácího kina přes např. myčku, pračku apod.) provedeny na počátku stěhování v den stěhování. Chcete-li však v den stěhování zkrátit čas celkové práce, je možné přípravné práce provést naší stěhovací firmou s předstihem (např. den před stěhováním). Veškeré přípravné práce odborně provedou naši pracovníci. Vše důkladně zabezpečí proti poškození, zafixují nepevné částí, odborně demontují a zabalí do protinárazové bublinkové fólie. Ve vozidle je pak nábytek při nakládce dále zabalen do ochranných dek.

Péče pro zvláštní předměty

Zvláštní péče je věnována ochraně počítačů, tiskáren, kopírek a další technice. Samozřejmostí je opětovná odborná montáž na místě vykládky. Přípravné práce samozřejmě můžete uskutečnit i vlastními silami. V takovém případě vám rádi pomůžeme praktickými radami.

Systém označení

Aby nevznikaly komplikace a zbytečně jste po stěhování netrávili čas hledáním různých věcí, je nutné přijmout systém díky kterému bude vše snadno a rychle nalezeno. Každá krabice, každý kus nábytku, přepravní box či papírový karton je označen číslicí spadající do přehledného systému. Díky tomu pak budou kusy nábytku rozmístěny dle plánku do určených místností na přesně určené místo.

Místa pro parkování vozidel stěhovací firmy

Doporučujeme po domluvě s místními úřady s předstihem rezervovat místo pro parkování 1 nákladního vozidla (na místě nakládky i vykládky cca 3 osobní vozy).

Stěhování těžkých břemen

Těžká břemena jako jsou stroje, trezory, piána, kopírovací stroje, mapové skříně apod. stěhujeme pomocí vhodných manipulačních prostředků. Výhodná je osobní bezplatná obhlídka přímo na místě.

Nakládka

Ve sjednaném termínu se na místo dostaví tým pracovníků s vozidlem. Stěhované věci jsou nakládány v pořadí dle plánu tak, aby stěhování bylo co nejefektivnější. Pro stěhovací služby v Praze používáme vozidla se skříňovou nástavbou vybavená upínacími systémy, vozíky, dekami, různými fóliemi, lepicí páskou, sadou nářadí atd. Nábytek a další stěhované předměty jsou ve vozidle dále probalovány dalšími dekami.

Vykládka

Dle harmonogramu probíhá i vykládka převážených předmětů. Vše je rozmisťováno dle připraveného plánku nebo dle instrukcí odpovědné osoby. Jednotlivé kusy nábytku a další vybavení jsou přesně rozestavěny tak, aby jste již s ničím nemuseli manipulovat. Nábytek, který byl na místě nakládky rozmontován, je zde opět smontován a umístěn na své místo. Po stěhování jsou veškeré obaly a další materiály našimi pracovníky posbírány a odvezeny k ekologické likvidaci. Díky tomu vám odpadnou starosti kam s odpady po stěhování.

Závěrečná prohlídka

Manažer stěhování společně s vámi prohlédne po ukončení všech stěhovacích prací, že je vše tak, jak bylo ujednáno, tedy vše na svých místech a v původním stavu bez poškození.

cs_CZCzech